Shes troje ne grackë te vjeter

Shitet nga: Muharrem 28 Shk 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Lipjan
Shes troje ne grackë te vjeter me ujē me rrym me rrug dhe ka hapsir sipas deshires suaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim