Shitet Pllaci

Shitet nga: Naser 20 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Sipërfaqe: 1350 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lipjan
Çmimi 115 000 EUR
Kategoria Tokë/Fusha dhe farma
Sipërfaqe: 1350 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna Lipjan
Shitet Pllaci per ndertim me siperfaqe 13.5 ari Gjendet prapa Objektit "Te Abeja" Qmimi per ari esht 8500 euro. Per me shum info kontakto ne nr - 044-274-269
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim