Shitet TOKA në Lipjan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LISI Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 5100 m2
Komuna: Lipjan
Agjencioni për Patundshmëri "L I S I" ka në shitje tokën me sipërfaqe prej 51 Ari.

Toka është në rrugën kryesore dhe është vetëm 300 m larg nga qasja në Autostradë, ka qasje të mirë edhe në Hekurudhë.

Cmimi 5.800€/Ari
për më shumë info në tel. +38349406409

#land #prishtina #pristine #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpristina #buy #sell #rent #qira #kosova #toke #lipjan #gasstation #buytoown #apartments #howto #highway
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim