Shitet Toka

Shitet nga: Labinot Gashi 10 Gsh 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Janjeve, Lipjan
Sipërfaqe: 4300 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lipjan
Shitet toka ne Janjeve perballe restaurant ANIJA, toka ka dokumentacion dhe eshte direkt ne rruge te asfaltuar. Ka gjithsejt 43 Ari.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim