Shitet toka lipjan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 16 Qer 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet Toka ne mes Topliqanit dhe Graces se shqiptarve ne Lipjan Toka ka infrastruktur te regulluar ka gjithsejt 54 ari qmimi me marrveshje
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr 049394111 +38649394463(viber)
Email erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim