Shitet trualli ne fshatin Konjuh afer Lipjanit

Shitet nga: Bledi 07 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Konjuh
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Trualli gjendet ne fshatin konjuh afer Lipjanit.Trualli ka rrym,kanalizim,ujesjells,rrug e asfalltuar.
Trualli gjindet afer gjamis dhe shkolles se fshatit konjuh.
Prej truallut deri ne Lipjan jan 2 kilometra,magjistralja Ferizaj-Prishtin 1 kilometer
Traulli ka nje siperfaqe prej 1 hektar e 30 ari me te gjitha dokumentet e rregulluara.Qmimi sipas marveshjes.
Faleminderit per mirkuptim,ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim