Shitet trualli ne fshatin Konjuh afer Lipjanit

Shitet nga: Bledi 08 Shk 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Konjuh
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Trualli gjendet ne fshatin konjuh perball gjamis dhe shkolles se fshatit
Trualli ka uje,rrym,kanalizim,ujesjells,telefon kabllor,asfalt.
Trualli ka nje siperfaqe 1 hektar e 30 ari
Gjeresia 50 metra
Trualli gjendet larg nga Lipjani 2 kilometra dhe nga magjistralja Ferizaj_Prishtin 1 kilometer
Faleminderit per mirkuptim,ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim