Shitet trualli ne fshatin konjuh afer Lipjanit

Shitet nga: Bledi 06 Mar 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Trualli gjendet perball gjamis dhe shkolles fillore te fshatit Konjuh.
Trualli ka 1 hektar e 25 ari me pronar shqipetar dhe me te gjitha dokumentat ne rregull nga Komuna e Lipjanit.
Trualli gjendet perball rruges se fshatit konjuh icili posedon uj,rrym,kanalizim,ujesjells dhe telefon kabllor.
Qmimi sipas marveshjes.
Trualli gjendet larg nga Lipjani 2 kilometra,magjistralja prishtin-ferizaj 1 kilometer.
Ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim