Shitet

Shitet nga: Avdyl 23 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet trualli qe gjendet afer ish fabfikes se Coca - Coles, eshte e urbaizume,me rryme,uje,dhe kanalizimi,siperfaqja eshte 6ari. Ka kyqje ne rrugen kryesore 10m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim