Suvi do,Lipljan

Shitet nga: Zoran 14 Dhj 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Suvi Do
Sipërfaqe: 47500 m2
Komuna: Lipjan
Shitet 240 akra fushës dhe livadh, 80 akra në Suhodoll afër Lipjanit, dhe 155 akra pyje në Lipovica, Veliko Ribare.
Pronari, çmimi i negociueshëm.
Tel: 069 / 430-6716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim