Tok 1.14 h ne mes te rufsit dhe hallaqit

Shitet nga: Arben 04 Qer 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
shitet toka 1h e 14 ari e 20 metra toka gjendet ne mes te rufcit dhe hallaqit ka rrugen e vet me kataster 5 metra siq shifet ne foto komplet livadhi me kollomoqin eshte ne emer te plakut, nuk esht hipotek. nese eshte kysmet mu ndreq pronari mund ta bart meniher ne emer te vetin.qmimi esht shum i voltshem

fotoja me vi te kuqe esht toka e lartcekur, tel eshe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim