Tok 1.14h

Shitet nga: Arben 15 Maj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Sipërfaqe: 1.14 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lipjan
Tok 1 hektar e 14 ari toka gjindet ne mes rufsit dhe hallaqit ne lipjan ka rrugen e vet, deri afer ka rrug te asfaltuar per kete vit esht ne projekt rruga per te ara vetem me zhavor, ara eshte jo shum larg nga shtepit e banuara vija e kuqe tregon token toka eshte ne emrin ton mund te perkthehet menjiher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim