Toka afer lagjes Marigona

Shitet nga: Hashimi 04 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lipjan
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Lipjan
Shitet toka me 20 ari afer lagjes Marigona afer magjistrales Prishtine-Ferizaj ai dhe afer autostrades Prishtine- Shkup dmth eshte ne trekendesh
Çmimi i volitshem...toka ka qasje ne rryme,uje dhe kanalizim...
Kontakti ne Viber +37744-191-265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim