Toka e pershtatur si per trull dhe per bisn

Shitet nga: Naser duriqi 26 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Sipërfaqe: 5700 m2
Komuna: Lipjan
Shitet toka per trull apo per bisnis 57 ari
Gjendet ne rrugen lipjan magure ne mes fshatit torin e poturofc 2300€ kushton 1 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim