Toka me shtëpi

Shitet nga: Pronari 13 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet toka me shtepi, 30 ari oborr dhe 2 hektar toke punuese, e gjitha ne nje parcelle,
Toka eshte e klasit te pare, e pershtatshme per blegëtori dhe pemëtari.
Pllaci eshte me infrastrukturë, rrymë, ujesjelles dhe kanalizim, si dhe asfaltin e ka deri te dera e shtepisë.
Prona gjindet ne fshtin Rubovc i Madh, Komuna e Lipjanit.
Per te gjitha informatat mund te kontaktoni ne nr. telefoni te pronarit 044-553-920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim