Toka ne Lipjan

Shitet nga: M.V 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet toka mes Rufc i ri dhe Torina rruga per airoport buz asfalltit 30m gjersi kumuna Lipjan 1 Hektar eshte per vendbanim pllace ose qfardo biznesi per ma shum na kontaktoni ne tel 044-736-929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim