Toke bujqesore dhe industriale 104 ha

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 000 EUR

Komuna: Lipjan
Toke bujqesore kualitative dhe industriale prane aeroportit Adem Jashari
Siperfaqja 104 hektare
Çmimi negocijues 2 milione euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim