Toke ne Fshatin Konjuh magjistralja Prishtin-Shkup

Shitet nga: Fitim Sylejmani 21 Krr 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Ara ne shitje1 hektar e 13 ari 200 metra larg magjistrales Prishtin-Shkup kanalizimi 250 metra largesi ujsjellsi 250 metra largesi rryma 50 largesi tensijoni i lart i kah dy rrug me kataster.
Ara nuk gjindet ne hipotek bankare osht me dokumenta te rregullt dhe pronari osht shqiptar
Qmimi sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim