Toke ne Lipjan

Shitet nga: elmi 19 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Adresa: Bujan
Sipërfaqe: 12000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
ara gjindet ne bujan NJI EKTAR E NJIZET ARI
ME NJI VEND SHITET ME QMIM SHUM TE MIR ,
ARA KA POZIT SHUM TE MIR DHE RRUGEN E KA GJAT GJITH ARES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim