Toke ne Lipjan

Shitet nga: Fatlum 31 Maj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten 20 ari eshte ngjit me asfallt gjenden ne hyrje te gadime perkasisht te sheja hyrja ne gadime.me infrastruktur te gatshme dhe dokumentacion ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim