Toke ne Lipjan

Shitet nga: Fitim Jusufi 12 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 2700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet toka ne Lipjan me siperfaqe prej 27 ari ne mes te shkolles se mesme te re dhe Viva Fresh Store 150 metra prej rruges kryesore qe kyçet tek shkolla e mesme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim