Toke prej 30 ari ne Lipjan

Shitet nga: Budakova 20 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Përshkrim i sendit

E gjitha në një parcelë, toka është e klasit të parë,e përshtatshme per blegëtori dhe pemëtari. Parcella është me infrastrukturë , rrymë , ujesjellës dhe kanalizim, si dhe asfaltin e ka deri te dera e shtëpise.
Prona gjendet në fshatin Rubovc i Madh, Komuna e Lipjanit.
Per te gjitha informatat mund të kontaktoni në numrin e telefonit të pronarit: 044-553-920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim