Toke prej 57.3ari ne Lipjan

Shitet nga: idriz 07 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Adresa: lidhja e prizrenit
Sipërfaqe: 57.3 m2
Komuna: Lipjan
shes 57.3ari e cila ghindet ne mes te ribarit te vogel dhe rufcit te ri eshte e pershtatshme per bujqesi apo per ndonji biznes tjeter rrugen e ka ni pjes asfallt ni pjes tok dokumentacion te rregullt qmimi per 1ari eshte 550 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim