Toke prej 68 ari Lipjan

Shitet nga: shes 03 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shiten 68 ari mbrapa fabrikes se coca coles ne pjesen veri lindore ne nje distance mbrapa 400 metra ara eshte komplete e urbanizune dhe a parcializune nga kuvendi kumunal i lipjanit ne destinim per ndertimin e shtepive te banimit nr i parceles 52.
ne megje me ta jane ndertu lagje te rejaviber 044643218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim