Truall 62 ari

Shitet nga: Hyzri 15 Dhj 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Sipërfaqe: 6200 m2
Komuna: Lipjan
Shes truall ne Suhadoll me siperfaqe 62 ari ne lagje te urbanizuar dhe infrastruktur te plot energji elektrike ujsjells kanalizim ndriqim etj toka eshte ne emrin ton dhe posedon dokumentacion te rregullt 044 455 249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim