Truall ne Lipjan

Shitet nga: sadik kryeziu 20 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet trualli 40ari ne topliqan te ri ne komunen e lipjanit rruga per ne topliqan te vjeter e ka daljen ne asfallt 25 metra e ka rrymen dhe ujsjellsin afer .3000euro per ari perkthimi iprones behet menjher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim