Truall për shtëpi

Shitet nga: Arifi 04 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 900 EUR

Adresa: QERAMIDICA
Sipërfaqe: 690 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet trualli sipërfaqe afër 7 ari në qender të Lipjanit tek vendi i qajtur ,,QERAMIDICA,, përball fushës së futbollit dhe afër hekurudhës. Trualli është pronë shqiptari nga viti 1978 të cilën e vërteton fleta poseduse. Ka leje ndërtimi deri në tri kate, ka dalje në rrugë të asfaltuar rreth 20m, ka kanalizim, ujësjells, e. elektrike, çmimi fillestarë është 11 mijë euro, për ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim