Truall prej 5 ari ne Lipjan

Shitet nga: shitet 06 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Lipjan
Përshkrim i sendit:
Shitet trualli 5 Ari ,ne rrugen Sadik Shala,perball fabrikes se Sheqerit dhe ish fabrikes se sodes dhe termoventit,50 m me thell se rruga kryesore Sadik Shala. Posedon te gjith infrastrukturen e nevojshme,ujesjelles,kanalizim dhe rruge. Qmimi 6200/ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim