Truall tek Mehmet akif kolegji dhe American Academ

Shitet nga: Jetmir 24 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Adresa: 60ari
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shitet trualli me siperfaqe prej 60ari..
Trualli gjindet ne zonen industriale ne maxhistralen prishtin ferizaj tek Kolegji Turk Mehmet Akif dhe tek American Academy of Kosovo.
Trualli gjindet ne nje hapsir te mir dhe te leverdishme per ndonje biznes.
Ne kete truall jan te vendosura
Ujsjellsi
Kanalizimi
Rryma elektrike
Telefoni
Gjuthashtu edhe rruga kryesore ne asfallt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim