Truallinë periferi të Lipjani t Jeta e Re

Shitet nga: Basri Qukovci 14 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Adresa: Jeta e Re-Topliqan i Ri
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
Shiten 20 ari truall në periferi të Lipjanit, 1,5 km larg qytetit. Rruga kryesore e asfalltuar dhe ajo përgjat truallit për momentin e shtruar me zhavor.
kanalizimi mbrenda në truall, po ashtu edhe ujsjellsi mbrenda në truall, kufizohet me shkollen fillore.
Trualli është i ndarë në dyparcella nga 10 ari.
Pra mund të shitet edhe nga 10 ari, si dhe nga 5 ari.

Qmimi sipas marveshjes.
Mundë të thirrni edhe nr. 044613967
Viber. +355698709996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim