Urgjent shiten 5 ari tokë.

Shitet nga: Haxhi 11 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: Rr.Halil Metaj Lipjan
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Lipjan
Shiten urgjent 5 ari toke ne rr. Halil Meta me dalje ne rruge, rruge e cila eshte njera nder pese rruget kryesore te Lipjanit. Parcela 640 -2 me dim 16x31m'. Ka leje urbane dhe komplet dokumentacioni i rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim