shes 6 hektar tok plitkoviq

Shitet nga: halil 28 Jan 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
shes 6 hektar tok ne fshatin plitkoviq komuna lipjan,asht nje vend atraktiv i pershtatshem per bujqsi blektori dhe per veprimtari tjera ka uj te bollshem,per mashum informata na kontaktoni ne nr 049672917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim