shes troje

Shitet nga: muharrem krasniqi 26 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Sipërfaqe: 60000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
shes troje grack vjeter me ndarje si pas deshires sa ka mundsi me ble prej 3 ari deri sa ka mundsi ka uj kanalizim rrym rrug me perkthim meni ren me qmim volishum dhe negoziushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim