shiten 57.33ari e pershtatshme per punim banim biz

Shitet nga: idriz 12 Krr 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Adresa: ribar i vogel lipjan
Sipërfaqe: 57.33 m2
Komuna: Lipjan
shiten 57.33ari e cila gjindet ne mes te ribarit te vogel dhe rufcit te ri eshte e pershtatshme per me punu si are eshte e pershtatshme per me zhvillu biznis si dhe per banim pasi qe edhe rrugen e ka pjesen ma te madhe asfalt. qmimi eshte:550euroari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim