SHITET Toka 36.9 ari në rrugën Bajram Gashi

Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lipjan
Për vendbanimin: Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
SHITET Toka 36.9 ari në rrugën Bajram Gashi.
REF:T05/19/SH

- Toka është e përshtatshme për biznes.

Çmimi : 6800 € / Ari

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-
blerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim