shitet toka per shum veprimtari te ndrshme

Shitet nga: blerim 25 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Adresa: Lipjan Grackë
Sipërfaqe: 35000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Lipjan
shitet toka e cila ndodhe rruges per kraisht ne kracke 700M nga rruga kryesore lipjan magure dhe 1.5 km nga qendra e lipjanit.toka eshte 3.5 hektar me nje gjatesi prej 400M si dhe gjeresi 75M.Infrastruktur e kompletuar Asfalltim,kanalizim,rrym,ujë Mund te perdoret per shum veprimtari te ndryshme Dokomenacion i rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim