shitet

Shitet nga: nebojsa 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitje tokë të punueshme dhe tokën me një shtëpi në Livađe , fushat pranë rrugës 24ari 24000 , komplot pranë rrugës me ujërat e zeza , të ujësjellësit 16ari me kucom papërfunduar 60000 , 55 akra tokë të punueshme per 850e acre ndodhet prapa shkollës , unë kam më shumë fusha që janë pak më të largët
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim