speca

Shitet nga: jetmir 31 Gsh 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,6 EUR

Adresa: lipjan-llugaxhi
Sipërfaqe: 2500 m2
Komuna: Lipjan
speca te bashqes kemi me shumic si dhe me pakic specat jon shum te mir 60 cent kilogrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim