4 ARI TRUALL NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHITEN 4 ari truall në Lipjan
REF: T33/17/SH

- Trualli gjindet 200 m larg rrugës kryesore

Çmimi : Marrveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 lokali numer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim