Restorant dhe hotel ne durres te shqiperise plazh

Shitet nga: visi 10 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
klientel prej 8 vitesh , shitet hoteli me 6 dhoma dhe restoranti siper ,me detin eshte 1000 metra ndersa me pishat 300 m eshte e hipotekuar , ka letrat perkatse , eshte nje biznes i sukseshem qe te gjith e njohin . kontaktoni ne celular , jam i gatshem te shofim pronen , shitet arsye qe do leviz shtet tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim