Xhiboks

Shitet nga: Pajtim 23 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet Xhiboksi, i njejti eshte i ardhur nga Sllovenia dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim