Lokali 5 katë ne Malishevë

Shitet nga: Eqrem hazrolli 14 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet urgjent : Lokali 5 katë ne qender te malisheves afer shkolles se mesme dhe fillores te interesuarit na kontaktoni ne nr:044230130 Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim