Shitet lokali 34m2 me nje qmim shum te volitshem..

Shitet nga: Enver 26 Krr 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Lokalin perballe parkut, lokali eshte 34m2, po ashtu ka edhe terasen e cila mund te shfrytezohet.
Lokali ka nje qmim shume te volitshem.
Bej ndrrim me banes ne Fushe-kosove...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim