Bika

Shitet nga: armend 11 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
-Shiten bikat bardh e kuq te rritur ne fermen tem i mbaj ka 8 bika edhe 2 ikam pa shit kush don mish te mir dhe blen ka mem lyp gjith per mish te mir te ushqyer
-Kallamoq i bluar
-Grun i bluar
-Krune Emsillosi per informata 24 or hapur tel..045 632-909 ipko 049-519-531
Viber +386-49-362-613 armendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim