BIKA

Shitet nga: kushtrim 14 Nën 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi bika per shitje jan te mbajtur me ushqim natyral ballgur dhe grur. Pesha e tyre esht nga 350 deri mbi 600 kg. te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 653 676 Kushtrim jonuzaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim