Bik

Shitet nga: thaqi 09 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes Bik. Asht 11 Muj. Asht . Mesatar I mbajtur me ushqime natyrale dhe ne Fush qmimi si pas. Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim