Bika

Shitet nga: Kushtrim 08 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi bika per shitje nga 400kg deri mbi 600kg jan te ushqyer vetem me kasht dhe kollomoq krejt natyral mishi esht i garantuar dhe i kualitetit te lart. Te interesuarit mund te vin ne fshatin senik nr kontaktues: 044 653 676 Kushtrim jonuzaj. Faleminderit per mirkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim