Dhi

Shitet nga: taf krasniqi 22 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shes dhit me edha100 copa dhi e gati70 edha ose bajm ndrrim me alete te traktorit na kontaktoni ne 044 336019 dhe 049 342 261 ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim