Dhit 24 copa dhe 17 edha urgjent

Shitet nga: Faton Krasniqi 08 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
dhit jan shum te mira te shendetshem jan tamelqore dhit po i heki per arsye se nuk po ka kush mi kqyr ndrrim me lop dhe viq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim