Dhjam i patave (GUSAVE)

Shitet nga: Delvin Krasniqi 19 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Malishevë
DHJAMI I PATAVE (gusave) SHËRUESE PËR BRONHITIS,MUSHKËRI DHE KOLLË

Shitet dhjami i gusës i freskët. 100 % natyral nga Fshati Qmimi për një gotë 100 - 130 gram është 10 euro, ndërsa për gotë 50 - 70 gram është 6 . Mund të kontaktoni edhe në viber. +37744349596

Dhjami i patave-gusave është shumë i kërkuar sidomos këto 3 vitet e fundit dhe kemi shumë nga klientët që janë të mahnitur me dhënien e rezultateve pas përdorimit të tij si për fëmijë ashtu edhe për të rriturit....#tag : viber, gusa, gusan, qura, quran, pula, knojsi, zogj, koll, bronhit, asm, asma, ftohje, gusat gusanat dhjam ftofje lukth lukthit gu gjunje ilaq ilaqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim